IV Niedziela Zwykła - 2 lutego 2020r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zauważamy więc Rodzinę Żywego Różańca, intencja na miesiąc luty: modlić się będziemy o łaskę zdrowia dla wszystkich chorych.

2. Dzisiaj też przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane potocznie świętem Matki Bożej Gromnicznej.
W sposób szczególny modlimy się dziś w intencji wszystkich osób konsekrowanych.

3. Msze święte w nadchodzącym tygodniu:

• środa
    • 17:00 - Garbno
    • 18:00 - Nacław
  • piątek
    • 17:00 - Kościernica
    • 18:00 - Szczeglino

4. Od czwartku rozpocznie się dalszy etap mojego leczenia.
Będę przygotowywany do autoprzeszczepu, tak więc co najmniej przez najbliższe 3 miesiące nie będę dostępny w Parafii.
Od piątku ustanowiony jest tzw. Administrator Parafii, który będzie mnie zastępował na czas mojej nieobecności. Będzie nim ks. Krzysztof Korniak.
Kontakt do niego będzie udostępniony na tablicy przy plebanii.

5. Nowy numer Gościa Niedzielnego do nabycia po Mszy świętej.

6. Za wszelkie ofiary szczególnie za dzisiejsze złożone na tacę składam serdeczne Bóg zapłać.

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia – Szczęść Boże.