XXIX Niedziela Zwykła - 20 października 2019r.

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Misyjna, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny.
Modlitwą obejmiemy wszystkich, którzy poświęcają się dla dobra Misji.

2. Przeżywamy miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej.
Przed nami praktycznie ostatni tydzień tej modlitwy.
Dziękuję tym wszystkim, którzy gromadzą się w naszych świątyniach, by wspólnie ją odmawiać.

3. W nadchodzącym tygodniu Msza święta i nabożeństwo różańcowe według ustalonego porządku. (intencje).

4. Zbliża się miesiąc listopad - miesiąc szczególnych modlitw za naszych bliskich zmarłych.
Pamiętajmy o nich w tzw. wypominkach.

5. W najbliższą sobotę jednodniowa pielgrzymka do tzw. Kościołów Papieskich naszej diecezji: do Bazyliki Mniejszej w Kołobrzegu i Bazyliki Mniejszej w Skrzatuszu.
Wyjazd z Garbna o godzinie 6:30 przez Nacław, Kościernicę, Mokre a ze Szczeglina o godzinie 7:00.
Wszystkich zapisanych prosimy o zebranie się na przystankach.

6. Na dzień dzisiejszy zgłosiło się 16 kandydatów do bierzmowania.
Spotkanie dla nich będzie dnia 9 listopada w sobotę o godzinie 10:00 w kościele w Szczeglinie.
Tak więc czekamy jeszcze na kolejnych kandydatów

7. Nowy numer Gościa Niedzielnego do nabycia po Mszy świętej.

8. Za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii składam serdeczne Bóg zapłać.
Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca więc po Mszy świętej zbiórka Caritasu do puszek na „chleb św. Antoniego”.

9. Wszystkim życzę dalszej miłej niedzieli i błogosławionego całego tygodniaSzczęść Boże.