III Niedziela Adwentu - 8 grudnia 2019r.

1. Dzisiaj III niedziela Adwentu.
Coraz bliżej kolejne święta Bożego Narodzenia w naszym życiu. W całym przedświątecznym zabieganiu nie zapomnijmy o tym co powinno być najważniejsze w czasie świąt.
Obchodzone są one tylko i wyłącznie na pamiątkę narodzin Pana Jezusa dlatego nie powinno zabraknąć czystości naszego serca, by i w nim mógł narodzić się Pan Jezus.

2. Nasza parafialna przedświąteczna spowiedź będzie:

• środa
    • 16:30 - w Garbnie
    • 17:30 - w Nacławiu
  • piątek
    • 16:30 - w Kościernicy
    • 17:30 - w Szczeglinie
  • sobota
    • 16:30 - w Rekowie

Proszę tak sobie zagospodarować czas, by z tej przedświątecznej spowiedzi skorzystać.

3. W tym tygodniu ostatnie już Msze święte Roratnie będą:

• w Garbnie - środa, 17:00
  • w Nacławiu - środa, 18:00
  • w Kościernicy - piątek, 17:00
  • w Szczeglinie - piątek, 18:00

4. Informacja dla kandydatów do bierzmowania: spotkanie wszystkich kandydatów w sobotę, o godzinie 18:00 w kościele w Szczeglinie i wyjazd na adwentowe czuwanie młodych do Katedry Koszalińskiej.

5. W dniu wczorajszym odbył się Diecezjalny Konkurs Biblijny dla ministrantów naszej diecezji.
Brał w nim udział nasz ministrant Maciej Tumanik – gratulujemy jemu i rodzicom ponieważ zajął I miejsce.

6. Nowy numer Gościa Niedzielnego do nabycia po Mszy świętej.

7. Za wszelkie ofiary na potrzeby parafii, również za te złożone z racji opłatków wigilijnych składam serdeczne - Bóg zapłać.

8. Wszystkim życzę dalszej miłej niedzieli i błogosławionego całego tygodniaSzczęść Boże.