II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 5 stycznia 2020r.

1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. Zauważamy Żywy Różaniec. W miesiącu styczniu modlić się będziemy: w intencji pokoju na świecie.

2. Jutro w poniedziałek 6 stycznia – czyli Uroczystość Objawienia Pańskiego potocznie zwane Świętem Trzech Króli.
Msza święta będzie tylko w kościele parafialnym w Szczeglinie o godzinie 11:00.
Odbędzie się między innymi Koncert Kolęd na organy i trąbkę,
Msza święta jak i tzw. Orszak Trzech Króli, który przejdzie do zorganizowanej żywej szopki. Tam też pokłonimy się Świętej Rodzinie.
Proszę wszystkie dzieci o to, by przybyły na Orszak przebrane za aniołki, pasterzy, bądź królów. Niech będzie to radosne wyznanie naszej wiary.

3. W pozostałe dni tygodnia Mszy świętej nie będzie. (intencje)

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, na Mszy świętej o godzinie 11:00 w kościele w Szczeglinie.

5. Wizyta duszpasterska - kolędą

• czwartek, od godziny 16:00 - Mokre, domy 1 - 10;
  • piątek, od godziny 16:00 - Mokre, domy 11 - 18;
  • sobota od godz. 11:00 – Mokre, domy 19 – 25 oraz Wonieść i Mirotki; .

6. Nowy numer Gościa Niedzielnego do nabycia po Mszy świętej.

7. Za wszelkie ofiary szczególnie za dzisiejsze ofiary na tacę składam serdeczne Bóg zapłać.
W pierwszą niedzielę Nowego Roku przypominam też o rocznej wpłacie 120 zł. od rodziny (co daje 10 zł. miesięcznie) na wszelkie remonty i inwestycje parafialne.
Dziękuję tym wszystkim, którzy w minionym roku o tym pamiętali - Bóg zapłać.

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia – Szczęść Boże.