Niedziela Chrztu Pańskiego - 12 stycznia 2020r.

1. Dzisiejszej niedzieli wspominamy Chrzest Pana Jezusa.
Niech on przypomni nam nasz chrzest święty i wynikające z niego nasze zobowiązania.
Święto Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia jednak dekoracja bożonarodzeniowa i śpiew kolęd towarzyszyć nam będzie do 2 lutego.

2. Dziękuję wszystkim uczestnikom naszego parafialnego Orszaku Trzech Króli, który odbył się w minionym tygodniu w Szczeglinie.
Dziękuję w sposób szczególny tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by takie wydarzenie u nas w Parafii się odbyło.

3. W nadchodzącym tygodniu z racji kolędy Mszy świętych nie będzie. (intencje)

4. Wizyta duszpasterska zwana kolędą w tym tygodniu:

• środa, od godziny 16:00 - Szczeglino, domy 8 - 18;
  • czwartek, od godziny 16:00 - Szczeglino, domy 20 - 32;
  • piątek od godziny 16:00 – Szczeglino, domy 33 – 48;
  • sobota od godziny 11:00 – Szczeglino, domy 1 – 7;

5. Nowy numer Gościa Niedzielnego do nabycia po Mszy świętej.

6. Za wszelkie ofiary na rzecz Parafii składam serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień jest trzecia niedziela miesiąca po Mszach świętych będzie zbiórka Caritasu do puszek na chleb św. Antoniego.

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia – Szczęść Boże.